Adriana

Masážam sa venujem od roku 2012. Ako masážny terapeut som pracovala v Londýne najskôr v spa, neskôr ako mobilný terapeut pre 5* londýnske hotely a súkromnú klientelu. Po návrate na Slovensko v roku 2020 som otvorila masérske štúdio Tatranskí Maséri, kde pôsobím doteraz.

Špecializujem sa na regeneračné masáže, v ktorých kombinujem prvky klasickej a športovej masáže, lymfatickej drenáže, myofasciálnych techník a dynamického bankovania. Výsledkom takejto masáže je oddýchnuté telo aj duša, zmiernenie až vymiznutie bolestí hlavy, šije, chrbta, zlepšená pohyblivosť, vláčna pokožka, ústup opuchu a bolestí nôh (najmä u žien) a v prípade 90-minútových masáží aj výrazné skvalitnenie spánku. Práve kvalitný spánok má zásadný vplyv na celkový zdravotný stav človeka. Je fantastické, že sa to dá dosiahnuť bez použitia liekov, iba citlivým a erudovaným dotykom ľudských rúk.

Vytvorila som niekoľko špeciálnych masážnych zostáv:

  • 40 a 60-minútové čiastkové masáže – sú vhodné na rýchlu pomoc od bolestí spôsobených stuhnutým svalstvom a stresom. 
  • 90-minútové celotelové masáže ukončené masážou hlavy – sú určené na celkový hlboký oddych a výrazne skvalitňujú spánok. Tento typ masáže je ideálne dostať podvečer až večer 1-2x mesačne.

Kvalifikácia a certifikáty:

  • REMAS, Pieštany – Športová a klasická masáž, Celotelová manuálna lymfatická drenáž, Kozmetická lymfodrenáž tváre, Bankovanie, PIR a úvod do mäkkých techník, Lomi-lomi, Tehotenská a detská masáž a iné. 
  • SZŠ, Levoča – odbor masér
alpine cornflower, cornflowers, flowers

REFERENCIE: