Adriana

Masážam sa venujem od roku 2012. Ako masážny terapeut som pracovala v Londýne najskôr v spa, neskôr ako mobilný terapeut pre 5* londýnske hotely a súkromnú klientelu. Od roku 2020 pôsobím na Slovensku.

Špecializujem sa na regeneračné masáže, v ktorých kombinujem prvky klasickej a športovej masáže, lymfatickej drenáže, myofasciálnych techník a dynamického bankovania. Výsledkom takejto masáže je oddýchnuté telo aj duša, zmiernenie až vymiznutie bolestí hlavy, šije, chrbta, zlepšená pohyblivosť, vláčna pokožka, ústup opuchu a bolestí nôh (najmä u žien) a v prípade celotelových 80-min. masáží aj výrazné skvalitnenie spánku. Práve kvalitný spánok má zásadný vplyv na celkový zdravotný stav človeka. Je fantastické, že sa to dá dosiahnuť bez použitia liekov, iba citlivým a erudovaným dotykom ľudských rúk.

Masážne zostavy:

  • 45 a 60-minútové čiastkové masáže sú vhodné na rýchlu pomoc od bolestí spôsobených stuhnutým svalstvom a stresom. Tento typ masáže je ideálne dostať hneď po ťažkom fyzickom výkone alebo po psychicky náročnom dni.
  • Celotelové masáže v trvaní 1h 30 min. sú určené na celkový hlboký oddych a výrazne skvalitňujú spánok. Tento typ masáže je ideálne dostať podvečer až večer 1-2x mesačne.

Kvalifikácia a certifikáty:

  • REMAS, Pieštany – Športová a klasická masáž, Celotelová manuálna lymfatická drenáž, Kozmetická lymfodrenáž tváre, Bankovanie, PIR a úvod do mäkkých techník, Lomi-lomi, Tehotenská a detská masáž a iné. 
  • SZŠ, Levoča – odbor masér
alpine cornflower, cornflowers, flowers

REFERENCIE: